top of page

Hakkımızda

Sizi Ege'nin dokusu bozulmamış nadir kıyılarından ve tartışmasız en güzel yerlerinden Foça'da yaş almanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz. 
 

Bu kentte, canınız çektiği an, her yerde Akdeniz foklarının da yaşadığı tertemiz  denize atlayıp yüzebilir, sabah çayınızı ağını onaran bir balıkçı ile paylaşabilirsiniz. Foça'yı görmek bir şans, yaşamak ise ayrıcalıktır. 


 Mid Phokaia Ekolojik Köy, yeni Foçaya 5, eski foçaya 17 Km mesafede. Plajlara sadece 5 Km mesafede. 
 

Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak istediğinizde 45 dakika sonra kendinize özel yaşam alanında doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Size özel sera ve tarlanızda toprağın bereketi ömrünüze ömür katacaktır. 


Bu proje,  Foça'nın serinliği ile köyde yaşayan seçkin dostlarınızın sıcaklığını bir araya getiriyor. Güneş enerjisi tarlasının hemen yanında kurulan köyde, doğal süt ve yumurta üretimi için ortak ahır ve kümes bulunmaktadır. Kendi evcil hayvanınız ile isterseniz kendiniz ilgilenin isterseniz ortak bakım alanına bırakın. 
 

Köy kahvesinde dağ suyuyla demlenmiş çay eşliğinde sohbet etmeyeli ne çok zaman oldu değil mi hepimiz için? Cevabınız evet ise köy kahvesi ve köy meydanında dostlarınızla tavla oynamak için sadece 36 ay beklemeniz yeterli. Tüm köye çaylar bizden, ama Şakir'e çay yok. :)))
 

Benzerleriniz ile hayatı paylaşmak ve dayanışmayı çoğaltarak mutlu bir yaşam vaadediyoruz hepsi bu. Biraz fazla mı olduk?:)))

İletişim
bottom of page